Lampy techniczne wiszące SHILO do nowoczesnych wnętrz

Lampy techncizne wiszące i natynkowe
Lampy techniczne – industrialna elegancja
30 czerwca 2017
Lampy techniczne LED
Lampy techniczne w nowoczesnym mieszkaniu
29 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie

Lampy techniczne wiszące SHILO do nowoczesnych wnętrz

Lampy techniczne Shilo

Lampy techniczne wiszące zyskują coraz większą popularność, są świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia sufitowego. Znajdują zastosowanie nie tylko w salonie – świetnie sprawdzają się w jadalni (jako oświetlenie stołu) czy nad kuchennym blatem. Lampy techniczne wiszące pozwalają na punktowe oświetlenie części pomieszczenia, a więc na stworzenie oryginalnego klimatu lub wyeksponowanie ciekawych elementów aranżacji.

Lampy techniczne wiszące świetnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach i w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym. Są chętnie wybierane przez miłośników chłodnych, loftowych wnętrz.

Sprawdź ceny wszystkich LAMP TECHNICZNYCH SHILO https://goodform.pl/lampy/styl/lampy-techniczne?___SID=U&dir=asc&limit=65&order=position&producent=494&styl=315

Lampa techniczna wisząca

Lampy techniczne wiszące Shilo

Shilo to polska marka, która oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu oświetlenia technicznego. Ich produkty to połączenie najwyższej jakości i estetyki. Proste, ale bardzo efektowne kształty lamp technicznych wiszących Shilo sprawiają, że świetnie prezentują się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

Co ciekawe, cechą charakterystyczną lamp wiszących  Shilo jest system połączeń bezśrubowych, co nie tylko ułatwia montaż, ale przede wszystkim znacznie podnosi ich walory estetyczne.

Czarna lampa tchniczna wisząca

Zapisz