Lampy techniczne SHILO – Nowoczesne Systemy Oświetleniowe

Lampy techniczne LED
Lampy techniczne w nowoczesnym mieszkaniu
29 sierpnia 2017
Lampy techniczne i oprawy Cleoni
Lampy techniczne Cleoni
30 stycznia 2018
Pokaż wszystkie

Lampy techniczne SHILO – Nowoczesne Systemy Oświetleniowe

Lampy techniczne SHILO to nowoczesne oprawy o nietuzinkowym wyglądzie, idealne jako oświetlenie dodatkowe, uzupełniające. Nowatorskie i nieszablonowe podejście do projektowania sprawia, że oferta SHILO bez wątpienia zasługuje na uwagę. Poznaj bliżej markę i proponowane przez nią oprawy oświetleniowe.

SHILO to rodzima firma, która oferuje nowoczesne lampy techniczne, idealne zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Wszystkie oprawy techniczne tej marki projektowane są i produkowane w Polsce z najwyższej jakości stali i aluminium na precyzyjnych maszynach CNC.

Cechą charakterystyczną wszystkich produktów tej marki i tym, co je wyróżnia, jest system połączeń bezśrubowych, który ma znaczny wpływ nie tylko na estetykę wykonania, ale również łatwość montażu. Oprawy techniczne SHILO to synonim funkcjonalności i praktyczności.

Lampy techniczne SHILO to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią komfort i wysoką jakość produktów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z ofertą opraw oświetleniowych SHILO:  https://goodform.pl/lampy/styl/lampy-techniczne?producent=494

Kinkiet SHILO DOHA

Kinkiet SHILO – model DOHA 706

 

Reflektor SHILO FUSSA

Reflektor SHILO FUSSA IL 2265

 

Natynkowa oprawa SHILO ARIDA

Natynkowa oprawa SHILO ARIDA 112

Reflektor SHILO YABU

Reflektor SHILO YABU 243

Oprawy SHILO – dyskretne oświetlenie od najlepszych projektantów

Autorem oferowanej przez nas kolekcji lamp marki SHILO jest niezwykle utalentowany projektant Dominik Respondek. To on stworzył linię oryginalnych opraw, które budują wyjątkowy klimat w niezliczonej ilości domów i miejsc publicznych. Jego prace były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w licznych konkursach branżowych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz