Lampy techniczne – industrialna elegancja

Kinkiety i lampy łazienkowe
Kinkiety do łazienki Astro Lightening
15 maja 2017
Lampy techniczne Shilo
Lampy techniczne wiszące SHILO do nowoczesnych wnętrz
26 lipca 2017
Pokaż wszystkie

Lampy techniczne – industrialna elegancja

Lampy techncizne wiszące i natynkowe

Aranżując wnętrze w stylu industrialnym, nie można zapomnieć o wpasowującym się w klimat oświetleniu. Lampy techniczne idealnie sprawdzą się we wnętrzach, w których dominują beton, stal i niewygładzone, surowe dodatki, nawiązujące do przemysłowego charakteru. Polska marka LABRA przygotowała kilka propozycji lamp industrialnych, które wpasują się we wnętrza o zróżnicowanych charakterze i przeznaczeniu.

lampy techniczne natynkowe Goodform

LABRA TEXO CUT PRO to minimalizm z industrialnym sznytem w najlepszym wydaniu. Zamknięte w formie prostej tuby lampy techniczne natynkowe o złotym wykończeniu można rozmieszczać w dowolnych formach – czy to geometrycznych, czy rozproszonych. Ta aranżacyjna dowolność pozwala na doświetlenie miejsc, które szczególnie tego potrzebują, przy jednoczesnym zachowaniu wartości estetycznych. Lampy wykonane zostały z aluminium, a do oświetlenia wykorzystywane są żarówki LED o mocy 50W, dostępny jest również cały wachlarz kolorów i stylów wykończenia.

Zobacz LAMPY TECHNICZNE NATYNKOWE LABRA TEXO CUT PRO https://goodform.pl/texo-cut-pro-nt-labra https://goodform.pl/texo-cut-pro-nt-labra

Lampa techniczna wisząca

Lampa techniczna wisząca oferta

Kolejna propozycja to lampa techniczna wisząca LABRA WAVE MAX SUPERIOR, która łączy w sobie wartości funkcjonalne z wysoce dekoracyjnym charakterem. Zestaw wyposażony jest w żarówkę LED o mocy 44W i mocy światła na poziomie 5400 lumenów. Na życzenie klientów możliwa jest implementacja dodatkowej funkcji ściemniania. Lampa techniczna została wykonana z aluminium i stali, co doskonale dopełnia industrialnego, przemysłowego charakteru dodatku.

Zobacz ofertę LAMP TECHNICZNYCH WISZĄCYCH LABRA WAVE MAX SUPERIOR https://goodform.pl/wave-max-superior-zw-labra?___SID=U