Lampy techniczne Cleoni

Lampy techniczne SHILO – Nowoczesne Systemy Oświetleniowe
21 września 2017
Pokaż wszystkie

Lampy techniczne Cleoni

Lampy techniczne i oprawy Cleoni

Wyraziste formy, niebanalny look, prosty design. Projekty, które śmiało można określić jako nieszablonowe i nieoczywiste. Wpisujące się w nowoczesne wnętrza, ciekawie je urozmaicające i stanowiące oryginalny akcent. Mowa o lampach marki Cleoni – polskiego producenta najwyższej jakości opraw technicznych.

Z całą pewnością wszystkie lampy i oprawy techniczne Cleoni są nie tylko źródłem światła, ale również dekoracją wnętrza, uzupełnieniem aranżacji, detalem podkreślającym jej styl. Na uwagę zasługują przede wszystkim nowoczesne reflektory i kinkiety.

Reflektory Cleoni

Reflektory Cleoni charakteryzują się przede wszystkim prostym designem, dlatego najczęściej wybierane są jako oświetlenie do nowoczesnych wnętrz, nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, recepcje, hotele). Reflektory pozwalają na regulację kierunku padania światła, w związku z czym świetnie sprawdzają się jako oświetlenie dodatkowe, uzupełniające.

Reflektory techniczne Cleoni

Lampy wiszące i kinkiety Cleoni – kolekcja lamp sufitowych

Marka Cleoni proponuje kolekcję lamp technicznych sufitowych oraz kinkietów geometrycznych formach. Estetyka, która idzie w parze z najwyższą jakością wykonania. Prosty, ale ciekawy design. Lampy Cleoni w swojej pozornej surowości są jednak eleganckie i można je wykorzystać w aranżacjach utrzymanych w różnym stylu, choć najczęściej wybierane są przez miłośników chłodnych, minimalistycznych wnętrz.

Kinkiety Cleoni

Przejdź do sklepu i zobacz pełną ofertę lamp technicznych Cleoni: https://goodform.pl/lampy/styl/lampy-techniczne?producent=530