Lampa techniczna Aquaform LUNAR FLAP

Lampy techniczne Astar
Lampa techniczna wisząca CLEONI
15 lutego 2017
Kinkiety i lampy łazienkowe
Kinkiety do łazienki Astro Lightening
15 maja 2017
Pokaż wszystkie

Lampa techniczna Aquaform LUNAR FLAP

Lampy techiczne LUNAR FLAP w aranżacji

Aquaform to marka oświetlenia technicznego z ponad dwudziestoletnią historią. Od samego początku istnienia produkcja realizowana jest w podkrakowskiej fabryce. Zagranicą Aquaform postrzegany jest jako czołowy przedstawiciel polskiego designu i produkcji nowoczesnego oświetlenia dekoracyjnego, oświetlenia architektonicznego, projektów samodzielnych konstrukcji oraz całościowych systemów oświetleniowych.


Od samego powstania marki jej dewizą jest „czysta forma światła”, stawiając przede wszystkim na profesjonalizm i jakość produkowanych elementów i systemów oświetlenia technicznego.
Lampy techniczne Aquaform
Lampa techniczna LUNAR FLAP 111 przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. Charakteryzuje się prostym, minimalistycznym designem oraz dbałością o jakość wykonania – stąd wybór trwałego aluminium jako wiodącego materiału wykonania plafonu.

Plafon LUNAR FLAP 111 dostępny jest w siedmiu podstawowych wariantach wykończenia: aluminiowym, czarnym, białym, czerwonym, ecru oraz dwóch strukturalnych: złotym i antracytowym. Dostępne są także niestandardowe warianty wykończenia.

Sprawdź niestandardowe warianty wykończenia LAMPY TECHNICZNEJ LUNAR FLAP 111 https://goodform.pl/lunar-flap-111-natynkowy-aquaform?___SID=U

 

Wymiary lampy technicznej Aquaform LUNAR FLAP 111
Lampa techniczna LUNAR FLAP

Lampa techniczna LUNAR FLAP 111:

• zasilanie: 12V,
• wymiary: 372cm wysokości x 125cm szerokości (promienia),
• wbudowany zasilacz,
• typ: lampa natynkowa (plafon),
• możliwość ściemniania.

Sprawdź ofertę LAMP TECHNICZNYCH GOODFORM https://goodform.pl/lampy/styl/lampy-techniczne

Zapisz

Zapisz

Zapisz